Türkiye Teröre Destek Veriyor Mu? Bu Suçlamaları Kim Yapıyor?

Rate this post
Terörist El Kaide’li Yasin El Kadı’nın dibinde fotoğrafın var.
Terörist Hasan Nasrullah için Türkiye’ye gelsin demiş birisin.
Terörist, IŞİD Övücüsü Tarık El Haşimi‘yi Irak istemesine rağmen İstanbul’da koruyorsun.
Terörist, Abdullah Öcalan’a sayın diyorsun, masaya oturuyorsun, Türkiye için “eyalet haritaları çiziyorsun.”
Terörist, Fetullah Gülen‘e Hocam diyorsun, adına para basıyorsun, ne istedin de vermedim diye sitem ediyorsun.
Terörist, ÖSO isimli oluşuma destek oluyorsun, Suudi Arabistan-İsrail ile birlikte Cihadçı terör örgütlerine ev sahipliği yapıyorsun.
Terörist, IŞİD için, Başbakanın çıkıp “Onlar terörist değil, öfkeli gruplar.” diyor.
Terörist, PYD Lideri Salih Muslim ile halkın açken yaptırdığın sarayda 4 kere buluşup yiyip içiyorsun, 29 Ekim günü bu adamlara yardım gönderiyorsun, hastanelerinde yıllarca tedavi ettiriyorsun, Sağlık Bakanın “İnsansa tedavi ederiz.” diyor, sen de öyle bakıyorsun.
Teröristleri gizli tanık yapıp TSK’ya kumpas kuruyorsun “Ben bu davanın savcısıyım.” diyorsun.
BOP Eşbaşkanıyım diyorsun, Kürdistanı kurup, Türkiyeyi parçalamak olduğunu bile bile bunu 36 ayrı yerde, miting alanlarında söyledin, çıkıp da böyle sözüm yok diyebilecek kadar çark ettin ki CIA, Menejerin olarak imajını toplamış olmalı.
 
Sen nereden tutsak elimizde kalacak bir şekilde teröristken, hangi yüzle “Vikipediyi teröre destek veriyor diyerek Türkiye’yi karalıyorlar.” diyerek yasaklıyorsun, Türkiye’yi değil, onu eline diktatörlüğü ile almış, basını, yargıyı yok etmiş, tek erki kendisi yapmış bir din tüccarını kötülüyorlar. Putin ile bir kriz yaşıyorsun, Damadı, IŞİD petrollerini satıyor diyerek direk ülkemizi zora sokabiliyor, utanmadan torpille Damadının şirketine ihaleler veriyorsun, bir de Enerji Bakanı yapıp, Türkmen Katili Barzani ortaklığı ile petrollerini satıyorsun, sonra da lafta “Bağımsızlık referandumu yalan.” diyorsun.
 

Teröristle pazarlık edip, TSK’ya kumpas kuranlarla 12 Eylül Referandumuna evet demek…

1918-1923 yıllarında kanla, barutla, ateşle vücudunu parçalayarak memleket inşa etmiş olanların ruhunu taşıyanları asla kandıramazsın, sen 1918-1923 arasındaki Ali Galipler, Anzavurlar, Koçgirideki Seyit Rızalar, Damat Feritlersin, dünkü düşmanın bugün de kullandığı din maskesi ile ülkeyi mezheplere, etnik kökenlere göre bölensin, merak etme ki bu ülke Demirelleri, Çilleri, Menderesleri, Özalları, Evrenleri, İnönüleri, Ecevitleri, Erbakanları atlattı, bütün bu Manda ve Himayeciler amacına ulaşamadan ya iktidarından oldu ya da hayatından, önemli bir kısmı ise “şerefinden, itibarından da “oldu, büyük ihtimalle, geçmişe bakınca, bu günlere şaşırmadığım ve bugünün geçmişe göre daha da “evcil” olduğunu düşündüğüm şu irticacı-bölücü kişiliğin hepsinden birazını tadacaktır.

Bakın, AKP’li gazeteci Emre Aköz ne demiş:

Sabah yazarı Emre Aköz, 16 Ocak 2013’te kaleme aldığı yazısında “PKK terör örgütü değildir” demişti. Aköz şunları yazmıştı:

“PKK bir terör örgütü değildir. 100 kişiyle sınır karakoluna saldıran, ağır makineli tüfekler kullanan, halktan destek alan, 30 bin ölüme rağmen varlığını sürdüren bir örgüte terör örgütü demek kendini kandırmaktır.

Dolayısıyla Öcalan’a terörist demek, denize ‘göl’ demek gibi bir şey: Bir Kürt ulusalcısı olarak, siyasi amacına ulaşmak için şiddeti kullanan bir politikacıdır Apo.”

Bakın, AKP Vekili Orhan Miroğlu ne demiş?

“Şimdi PKK terörist bir örgüt mü? Hayır PKK terörist bir örgüt değildir. PKK kendi topraklarında belli bir siyasi programı hayata geçirmeye çalışan bir politik harekettir.”

Sözü, vicdanı ve aklı, Amerikanlaşmamış olanlara bırakmak isteriz…

Politik Deli
1 Ağustos 2017

Author: Politik Deli

2 thoughts on “Türkiye Teröre Destek Veriyor Mu? Bu Suçlamaları Kim Yapıyor?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir